Libri ALBANOPOLI

Poema ALBANOPOLI pershkruan ne menyre hermetike, te gjithe studimin shkencor dhe te vertetat qe kane lidhje me kete teme. Po ashtu edhe kapitujt e prozes brenda ketij Libri, na rrefejne ne disa menyra, origjinen dhe dinamiken e zhvillimeve ne territoret albane… per me tej, lexoni Librin ne atach.

alban guri-ALBANOPOLI – libri i fundit

Kapaku Albanopolit- qyteti që dua Ok

2 mendime mbi “Libri ALBANOPOLI

  1. Can I simply just say what a relief to discover someone that truly understands what they are talking about on the internet. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. A lot more people ought to read this and understand this side of your story. I was surprised that you aren’t more popular because you definitely possess the gift.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s