Fjala e fundit e shkences

Fjala e fundit e shkences !

“….Aaaaaa, ne jemi popull gangsterr…jemi popull shofer… ! Me vjen keq ! Un s`di me bo asigjo ?! Un di t`i jap maqines ! Un i jap me shpejci maqines neper rrugicat e lagjeve, neper autostrada, neper male e neper kodra!”
Shkenca bashkohore thote qarte, se menyra e te dhenit te automjeteve, tregon personalitetin e njeriut. Dhe nder disa menyra te te dhenit te makines, veçohet ajo e te dhenit me shpejtesi kot, pa motiv, me xhiro te rritura te motorrit dhe mbi te gjitha me risk te larte per t`u ndeshur me dike. Bukur. Kjo menyre te drejtuari e automjetit, e paraqet personazhin qe e drejton automjetin, si homoseksual dhe me probleme serioze eiakulacjoni, ka veshtiresi te kaloje ne orgazem, pra gati ne kufirin e impotences. Meshkujt qe i japin makinave, autobuzeve, kamioneve me shpejtesi, kane probleme serioze hormonale dhe burrerie. Per kete arsye, ata duan te tregojne nepermjet zhurmes dhe shpejtesise se automjetit, nje burreri qe ne fakt nuk e kane.
………..
Me kta meshkuj legena, injorante e pederaste qe kemi, shkon e merr vdekja vajza te reja, vajza te bukura… e mbi te gjitha, mesueset e ardhshme te Letersise Shqipe… 😦
Zoti i pranofte ne shoqerine e engjejve te qiellit !

p.s.
Mos e harroni ! Meshkujt qe i japin makines me superxhiro, kane probleme serioze me impotencen – fjala e fundit e shkences-

2 mendime mbi “Fjala e fundit e shkences

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s