PLANETI MISTERIOZ DHE TE VERTETAT E PATHENA !

TE VERTETAT E PATHENA…

A e dini se sa gjurme te dukshme e kuptimplota kane lene mbi toke qeniet humane te ardhura nga kozmosi, te cilat kane populluar planetin tone para se ta pushtonin kto kafshet e sotme me fytyre njeriu…?! Ndiqni dokumentarin dhe do ta kuptoni…!

 

4 mendime mbi “PLANETI MISTERIOZ DHE TE VERTETAT E PATHENA !

  1. Can I just say what a relief to find an individual who truly knows what they’re talking about online. You definitely understand how to bring a problem to light and make it important. More and more people really need to look at this and understand this side of the story. I was surprised that you aren’t more popular since you most certainly have the gift.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s