DJALLI: PARAJA me çdo kusht, PUSHTETI, KARRIERA, MASONERIA !

Djalli, parate me çdo kusht, pushteti, karriera, masoneria… te gjitha produkte dhe instrumenta te djallit…!

AT  Gabriele AMORTH është ekzorcisti më i spikatur në ditët që jetojm ! Ai lufton me djallin çdo ditë e na tregon sa i dëmshëm dhe sa i dobët është ai.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s