DASHURIA IME: ARBERI-SHQIPERI

Kurse kjo eshte DASHURIA ime, lidhja ARBERI-SHQIPERI (nenkuptuar hapesiren e krahines se Kosovës-Maqedonis-Malis se Madhe dhe Cameris) !!!

Vaçja, kengëtarja shqiptare me zë Hyjnor. E puth Vaçen, per te gjitha kenget, daljet ne skene dhe notat e paarritshme qe na ka dhuruar.

Një mendim mbi “DASHURIA IME: ARBERI-SHQIPERI

  1. I really love your site.. Pleasant colors & theme. Did you create this website yourself? Please reply back as I’m attempting to create my own personal blog and would like to learn where you got this from or what the theme is called. Thanks!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s