ESENCA E NJEREZVE TE MEDHENJ

pra jo si bashibozukët tanë që duan lavde, buste, monumente dhe para` te vjedhura nën jastekun e vdekjes…:-(

 

Benediktinet, në malin San Michel-Francë. Këtu jeton prej shekujsh Urdhri i Murgjërve ndjekës të mbrojtësit dhe pajtorit të Europës, Shën Benediktit.

 

 

 

Një mendim mbi “ESENCA E NJEREZVE TE MEDHENJ

  1. After looking at a few of the blog articles on your blog, I truly appreciate your technique of blogging. I saved as a favorite it to my bookmark site list and will be checking back in the near future. Please visit my website as well and tell me your opinion.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s