SHPJEGIMI SHKENCOR MBI DEGRADIMIN E RRACES NJEREZORE

Ne kete video nuk do gjeni asnje argument qe perjashton Krijimin e Botes, te Tokes, te Universit, te Njeriut e te kafsheve nga Zoti. As tezat qe perjashtojne zhvillimin, qyteterimet, nderthurjet dhe nderzimet gjenetike te Njeriut me kafshen (homo herectus), degradimin e qyteterimeve, degradimin e vet Njeriut per faj te vet, eksperimentet e deshtuara. Perkundrazi, do gjeni konfirmimin shkencor te te gjithe ketyre argumenteve sebashku.

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s