INJORANCA ESHTE NENA E TE GJITHA KRIMEVE

Vrasje neper shkolla, vrasje ne familje, vrasje mes adoleshentesh, vrasje mes te rriturish, vrasje dhe dhune ndaj grave 😦 ! 
Po po, normal, sepse po te jesh nje kafshe injorante dhe kohen e lire ta kalosh duke par Digitalbin ose Tringun me filma horror apo filma aksjon me vrasje; ose po ashtu, ta shpenzosh kohen si mos me keq duke lujt lojra te tmerrshme me arme “video game”, do transformohesh fillimisht ne nje vrases virtual, e me pas ne nje killer real 😦


INJORANCA ESHTE NENA E TE GJITHA KRIMEVE 😦

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s